دوره های آموزش زبان

دوره های آموزشی زبان های خارجی در ترم جاری تحصیلی آموزشگاه

دوره های آموزش زبان


آموزشگاه زبان های خارجی اندیشه پارسیان، به شما دوره‌هایی ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کنند مهارت‌های زبانی خود را به سطح جدیدی ارتقاء دهید. ما با تیمی از اساتید مجرب و متخصص در زمینه آموزش زبان همکاری می‌کنیم تا به شما تجربه آموزشی منحصر به فردی ارائه دهیم. در اندیشه پارسیان، به اهمیت آموزش زبان با کیفیت اعتقاد داریم و به شما کمک خواهیم کرد تا هدف‌های زبانی خود را به دست آورید. دوره های آموزشی زیر، در حال حاضر در اندیشه پارسیان در جریان است.


موسسه زبان انديشه پارسيان در سال ۱۳۸۲ به کوشش و اهتمام جمعی از كارشناسان زبان و اساتيد دانشگاه تأسيس گرديد و در همين راستا توانسته تاکنون زبان آموزان بسیاری را به اهداف بلندشان برساند. موفقیت های بی شمار دانشجویان ما در زبان های مختلف گواه بر داشتن کادری مجرب است. تلاش ما بر این است تا با پویایی و نوگرایی حرف تازه ای در زمینه آموزش و پژوهش داشته باشیم. در اندیشه پارسیان هنر ما همنشین ساختن هم اندیشی و دگراندیشی است و نوآموزی میوه این همنشینی. به ما بپیوندید تا یادگیری تان رنگ تازه ای به خود بگیرد.

اندیشه پارسیان به عنوان تخصصی ترین مرکز آموزش زبان آلمانی فقط در شهرک غرب تهران فعالیت دارد و شعبه دیگری ندارد.

همچنین اندیشه پارسیان مجری و مرکز رسمی برگزاری سطوح مختلف آزمون های ÖSD در تهران است.

در حال حاضر در اندیشه پارسیان، زبان های انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی به صورت حضوری و آنلاین ، همچنین خصوصی و گروهی برکزار می شود.

آدرس آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی، پلاک ۲۴۲

تلفن تلفن های تماس: ۸۸۳۷۴۲۲۰ - ۸۸۳۷۴۲۲۱ - ۸۸۳۶۸۴۱۰ - ۸۸۳۶۸۴۰۹

ایمیل ایمیل: info@andisheparsian.com

اندیشه پارسیان

© تمامی حقوق برای موسسه آموزش زبان های خارجی اندیشه پارسیان محفوظ است.